Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żałosne! bardzo żałosne ludzie a przede wszystkim mieszkający we wsi , chociaż też i w miastach również!!!!! liczą tylko na pomoc od rządu bo im się należy! Niech się wezmą do roboty i poszukają pracy, bo pracy jest dużo! tylko im się nie chce wiem o tym gdyż ja jako kobieta pracuję na dwóch pełnych etatach i w ten sposób daję sobie jakoś radę!. I na dodatek nie należy mi się nic z tyt. dla dziecka paczka czy coś innego! nawet nie pobieram rodzinnego To dopiero jest POLSKA POLITYKA! Dostać darmo i mieć wszystko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie ze zdjęcia wyglądają rzeczywiście jakby potrzebowali komputera i internetu. Kompa sprzedadzą na wódkę, a internet zostanie.
Własnie niech obydwoje pójda do pracy a nie jedno robi a drugie pije bo w tej rodzinie tak jest.Dorotka co dzien mezowi piwko kupuje.I taka im bieda bo w internecie szybko prace znajdzie.BZDÓRA WIELKIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akna napisał:
Żałosne! bardzo żałosne ludzie a przede wszystkim mieszkający we wsi , chociaż też i w miastach również!!!!! liczą tylko na pomoc od rządu bo im się należy! Niech się wezmą do roboty i poszukają pracy, bo pracy jest dużo! tylko im się nie chce wiem o tym gdyż ja jako kobieta pracuję na dwóch pełnych etatach i w ten sposób daję sobie jakoś radę!. I na dodatek nie należy mi się nic z tyt. dla dziecka paczka czy coś innego! nawet nie pobieram rodzinnego To dopiero jest POLSKA POLITYKA! Dostać darmo i mieć wszystko!!!
ano taka mamy politykę pseudo-rodzinna, ze państwo otacza opieka nierobów, k**** i różnego rodzaju patologie. A skoro jest możliwość, to czemu maja nie brać? Po co sobie ręce kalam robota, skoro można mieć kasę bez przemęczania??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
ano taka mamy politykę pseudo-rodzinna, ze państwo otacza opieka nierobów, k**** i różnego rodzaju patologie. A skoro jest możliwość, to czemu maja nie brać? Po co sobie ręce kalam robota, skoro można mieć kasę bez przemęczania??
Ale z drugiej strony patrząc:to czemu mają nie brać?-jeśli posłom po katastrofie(a raczej ich rodzinom)należą się renty specjalne-to czemu ludziom na wsiach nie dać internetu??? Posłowie w zimie w ciepłych krajach siedzą i pi*przą się na potęgę "z kim popadnie",że nawet nie wiadomo "kto jest ojcem dziecka Anety Krawczyk?"-prawdopodobnie Jeden Z Dziesięciu :-) -a po śmierci ich rodziny"pogrążone w bólu" i tak renty otrzymają-to czemu społeczeństwu na wsiach i miasteczkach nie dać internetu??? Jeśli rozdawać-to już wszystkim-a nie tylko"tym na górze"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Posłowie w zimie w ciepłych krajach siedzą i pi*przą się na potęgę "z kim popadnie",że nawet nie wiadomo "kto jest ojcem dziecka Anety Krawczyk?"-prawdopodobnie Jeden Z Dziesięciu :-) " Ha ha ale sie uśmiałam! Fantastyczny tekst! Co do Cnotliwej Anetki, to obawiam sie, ze Jeden Z Dziesięciu, to o wieeele za mało Ona dobrze zna przykazania, szczególnie to jedenaste " Nie odmawiaj D***, bo to nie różaniec "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do reszty, to nikomu nie żałuje dostępu do sieci, bron Boże Gdyby nasze urzędasy potrafiły lepiej gospodarować dotacjami z UE / bo dostaliśmy, a jakże/ to internet miałby prawie każdy. Ogólnie - opieka społeczna powinna być, bo każdemu mogą przytrafić się jakieś nieszczęścia i kłopoty. Tylko niech ta pomoc będzie ROZSĄDNIE udzielana, bo w większości to żerują na niej nieroby i opier*****.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
co do reszty, to nikomu nie żałuje dostępu do sieci, bron Boże ;) Gdyby nasze urzędasy potrafiły lepiej gospodarować dotacjami z UE / bo dostaliśmy, a jakże/ to internet miałby prawie każdy. Ogólnie - opieka społeczna powinna być, bo każdemu mogą przytrafić się jakieś nieszczęścia i kłopoty. Tylko niech ta pomoc będzie ROZSĄDNIE udzielana, bo w większości to żerują na niej nieroby i opier*****.
Masz rację!-w pełni popieram!-Pomoc społeczna powinna rozdzielać uczciwie-bo większość z tych biednych to tak naprawdę nieroby i próżniaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...